Nasze ładowarki?

Wszystkie największe marki samochodów zaczęły poważnie podchodzić do rozwoju swoich modeli elektrycznych, ponieważ cały świat dąży do dekarbonizacji transportu drogowego.

Aby zasilić bezemisyjne pojazdy elektryczne zaczyna powstawać coraz więcej stacji ładowania, a producenci ładowarek stale poprawiają ich sprawność.

Oferujemy ładowarki naścienne oraz mobilne wyłącznie najlepszych firm, takich jak Noark, Rolec czy Gewiss. Są one kompatybilne z większością modeli pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku.

Jaką dajemy gwarancję?

Wszystkie podzespoły, które instalujemy są objęte gwarancją, jaką oferuje producent.

Falowniki są objęte gwarancją na 12 lat, a optymalizatory na 25 lat.
Wszystkie podzespoły firmy Noark są objęte gwarancją przez 5 lat.

Gwarancja na podzespoły pozwala na wykonanie serwisu lub wymiany na podstawie numeru seryjnego w dowolnej firmie zajmującej się instalacją fotowoltaiki.

Dlaczego fotowoltaika?

Z roku na rok zapotrzebowanie na energię elektryczną na świecie rośnie w niewyobrażalnym tempie. Aby wyprodukować tą ogromną ilość energii spółki energetyczne są zmuszone zużywać coraz większe ilości paliw kopalnych, co z kolei przekłada się na zwiększone emisje gazów cieplarnianych oraz innych szkodliwych produktów spalania. Wyprodukowana energia elektryczna musi zostać przetransportowana często przez wiele kilometrów, na których występują straty, zanim trafi do odbiorcy.

Fotowoltaika rozwiązuje te problemy. Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych pozwala na generowanie energii elektrycznej bezpośrednio w miejscu, w którym jest potrzebna, co znacznie niweluje straty przesyłu. Energia ze słońca jest całkowicie bezemisyjna, dzięki czemu można cieszyć się czystym powietrzem.
Z uwagi na coraz wyższe opłaty za emisje dwutlenku węgla, koszt energii elektrycznej z konwencjonalnej elektrownii cieplnej także będzie rósł. Fotowoltaika pozwala znacznie obniżyć rachunek za energię elektryczną w skali roku.

Opłacalność

Po szybkim zwrocie kosztów zakupu ładowarki, ładowanie samochodu elektrycznego staje się praktycznie darmowe. Domowa ładowarka pozwala także zaoszczędzić energię potrzebną na dojazd do stacji ładowania.

Wygoda

Standardowa stacja ładująca ładuje pojazd elektryczny w około 6 godzin. Własna, domowa ładowarka pozwala na produktywne spędzenie tego czasu.

Bezpieczeństwo

Domowa ładowarka sprawia, że nie musisz zostawiać swojego pojazdu na długie godziny w miejscu publicznym, gdzie może być narażony na kradzież czy działanie złych warunków atmosferycznych. 

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Indywidualne podejście do potrzeb klienta
  • Ładowanie samochodu nadmiarem energii
  • Nasze rozwiązanie może być z powodzeniem wykorzystywane w miejscach ze starymi sieciami energetycznymi
  • Nasz system pozwala na koordynację instalacji PV, ładowarki i stanu baterii

  • Posiadamy doświadczenie w rozwiązaniach dla Inteligentnych domów

Inne firmy

  • Korporacyjne traktowanie klientów jak liczby
  • Nadmiar energii eksportowany do sieci
  • Rozwiązania ograniczone przez stan sieci energetycznej

Masz pytania? Napisz!

Dopasujemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Napisz do nas!